23 / Kitarriseadistus ja hooldus
14.11.2017
Läbiviija: Alan Urva

Oleme otsustanud korrata kitarrihoolduse õpituba Alan Urva juhendamisel.

Õigesti seadistatud ning korralikult hooldatud instrument tagab seda, et pill on paremini mängitav, häälestub täpselt ning kõlab ilusasti. Seadistuseks ja hoolduseks oleks mõistlik lasta oma instrumenti aeg-ajalt kitarritehniku juures hooldada, samas on mitmeid elementaarseid hooldusnippe, mida kitarri omanik saab oma pilli parema tervise heaks ise ära teha. Ei maksa ka unustada, et regulaarselt hooldatud pill teenib oma peremeest olulistelt kauem, ning tema hoolduskulud pillimeistri juures on madalamad.

Hooldamisele ja seadistusele lisaks räägime ka sellest, kuidas endale poes kitarri valida ning mida tasuks ostmisel järgida.

Päeva teises pooles on n-ö hands on töötuba, kus saad Alan Urva juhendamisel oma kitarrile ise hoolduse teha, ehk iga õpitoas osaleja lahkub hooldatud ja seadistatud pilliga! NB, osalejate arv on piiratud, ehk registreeri ennast osalejaks kohe!

Õpitoa toimumist toetab EFÜ, osalemistasu on 30 eurot. EFÜ liikmetele kehtib soodustus -30%! Osalemise soovist palun teada anda nagu ikka – aadressile kristo@sinusoid.ee

Kohtumiseni!

Õpituba Facebookis


Akadeemia

ÕPITOAD

Arhiiv