Akadeemia

Tervitus, helisõbrad!

Rõõm on teatada, et eelmise aasta lõpus edukalt alanud Sinusoid Akadeemia õpitubade seeria jätkub ka sellel aastal, uue hooajaga!
Toimumiskohaks on ikka ja endiselt Sinusoid stuudio ruumid aadressil Jakobsoni 14 (sissepääs maja Gonsiori tänava poolsest küljeuksest). Väike muudatus on see, et õpitubade toimumise päev ei ole alati teisipäev. Palun jälgida ka õpitubade alguse kellaaega, mis kohati varieerub.

Kõik õpitoad on keskmiselt tööpäeva pikkused ehk umbes 7-8 tundi pikad, kuid mõned erilisemad võivad olla ka isegi pikemad. Palume osalejatel alati varuda vabaks terve päeva, et võtta sündmusest maksimum.

Õpitubade hinnad varieeruvad olenevalt sellest, kas antud õpitoal on toetaja ja ka sellest, kui suur on toetaja panus. Ilma toetajata õpitubadel osalemise hind on suurusjärgus 60 eurot osaleja kohta ja täielikult toetatud õpitoad on tasuta! Igasse õpituppa, olenemata hinnast või sellest, kas ta on tasuta, tuleb osalejatel ikkagi registreeruda, sest kohtade arv on alati piiratud.

Registreerumiseks tuleb saata email aadressile kristo@sinusoid.ee ning tasuda saadud arve. Iga konkreetse õpitoa hind on välja toodud õpituba kirjeldavas tekstis.

Kristo Kotkas on endiselt õpitubade korraldaja ja läbiviija/moderaator, kuid paljudel juhtudel on õpitubade läbiviijad toote- või teemapõhised külalised. Nad on reeglina kõik oma ala väga head spetsialistid. Läbiviijate kohta võib eraldi täpsustavat informatsiooni leida iga õpitoa infotekstist.

Teadmiste ammutamine alaku, kohtumiseni!

Tervitades,
Kristo Kotkas, Sinusoid stuudiod


Lingid:
Kodulehekülg: www.sinusoid.ee/akadeemia
FB: https://www.facebook.com/sinusoidstudio/
Registreerimine ja info: kristo@sinusoid.ee


ÕPITOAD

Arhiiv