Akadeemia

Sinusoid akadeemia ‒ Sinusoid stuudio hakkab pillimängu, muusikaloome ja helitehnilise tegevuse vastu huvi tundvatele inimestele pakkuma õpitubasid, kus antakse edasi ennekõike praktilisi teadmisi ja näpunäiteid, kuidas parimal viisil hakkama saada erinevates olukordades, kuhu muusikamaailma inimesed oma tegemistes satuvad.

Püüame õpitubade temaatika valikuga pakkuda midagi huvitavat võimalikult laiale ringile muusikutele ja muusikatehnika huvilistele, hiljem puudutame ka spetsiifilisemaid teemasid.

Õpitoad hakkavat toimuma teisipäeviti Sinusoid stuudio ruumides algusega kell 11.00. Osalemistasu saab  olema 30 € (koos km-ga) osaleja kohta ning osalejate arvu oleme esialgu piiranud kümnele, väga suure huvi korral kuni viieteistkümnele inimesele. Osalemiseks tuleb saata osalemissoovi teade aadressile kristo@sinusoid.ee ning tasuda vastuses saadud ettemaksuarve. EFÜ toetab õpitubade toimumist ja seetõttu on EFÜ liikmetele ja esindatavatele osalemine 30% soodsam!


Õpitubade läbiviijatest:

Kristo Kotkas
Sinusoid stuudio omanik ja tuntud inimene helimaailmas. Kristo on juba lapsepõlvest alates tahtnud saada helimeheks ehk ta on üks nendest õnnelikest inimestest, kes tegeleb just ja ainult sellega, mis talle väga meeldib! Ta tegutseb oma valdkonnas alates aastast 1994, selle aja jooksul on ta helindanud sadu kontserte ja salvestanud sadu lugusid ning kümneid albumeid. Kristo on ka kitarrist ansamblis No-Big-Silence ja autasudest on ta pälvinud riigi parima helitehniku tiitli Eesti Muusikaettevõtluse auhinnagaalal aastatel 2015 ja ka 2016.

Alan Urva
Tunnustatud ning hinnatud kitarritehnik ja lavatehnik, bändi Sounds of September kitarrist. Kitarrimänguga alustas aastal 2000 ning samal ajal tekkis huvi ka kitarride korrasoleku vastu. Aastatel 2005‒2013 töötas ta Eesti suurimas muusikariistade kaupluses Stanford Music kitarriosakonna spetsialistina. 2011. aastal asutas oma ettevõtte, mille üheks tegevuseks on kitarride hooldus ja seadistamine. Alan on läbinud spetsiaalsed brändikoolitused kitarride hoolduses ja seadistamises Taylor kitarrides ja Fenderis. Oma kitarre lasevad Urva Guitar Service’s hooldada Karl-Erik Taukar Band, Tanel Padar & The Sun, Terminaator, kauplus Stanford Music, Luthman Scandinavia.


Lingid:
Kodulehekülg: www.sinusoid.ee/akadeemia
FB: https://www.facebook.com/sinusoidstudio/
Registreerimine ja info: kristo@sinusoid.ee


Akadeemia