8 / Digico digimikserite õpituba
19.01.2017
Läbiviija: Lauri Leppik, Ivo Kelmsaar, Tiit Terask ja Rainer Koik

Teine õpituba, mille saame täna välja hõigata, on tootja Digico helimikserite tutvustuse päev. NB! seekord alustame juba kell 10.00 ja seda ikka samas kohas kus alati – Sinusoid stuudio ruumides Jakobsoni 14. Õpituba viivad läbi Lauri Leppik, Ivo Kelmsaar, Tiit Terask ja Rainer Koik. Tutvustamisele tulevad nii SD seeria puldid kui ka mudelid uuest S seeriast. Rainer Koik annab väärtusliku ülevaate oma kogemusest seoses Digico puldi võimekuse tõstmisega kasutades Waves Plug-In serverisüsteemi ja plug-in’e.

Põnevust tekitab fakt, et koosviibimisel saab olema ka üllatusmoment firmalt Digico. Õpitoa osalemistasu on vaid 15 eurot, kuna sündmuse toimumist toetavad Audiosky OÜ ja Digico. Nagu ikka, teade osalemissoovist tuleb saata aadressile kristo@sinusoid.ee. Soovitan seda teha kohe, sest osalejate arv on arusaadavalt piiratud. Tänud ja kohtumiseni!

Läbiviijatest:

Lauri Leppik, Ivo Kelmsaar ja Tiit Terask on pikaajaliste kontsertheli loomise kogemustega oma ala vaieldamatud profid, kes on Audiosky ridades tegelenud teenuste pakkumisega pikki aastaid. Rainer Koik on tunnustatud helirežissöör, kelle teenuseid kasutavad mitmed vabariigi tippartistid, nagu Trad Attack, Curly Strings ja paljud teised, ning Rainer omab pikaajalist Digico mikseri kasutamise kogemust.

https://www.facebook.com/events/182149698932187/


Akadeemia