17 / In-ear monitoride võrdlemise õpituba
23.05.2017
Läbiviija: Kristo Kotkas, Taavi Immato, Robert Vaarmann

Selle hooaja eelviimases õpitoas võrdleme juhtmeta (raadio) in-ear monitor süsteeme ja professionaalseid in-ear monitor kõrvaklappe. Mõõdame ja kuulame erinevate tootjate raadiosüsteemide kõla- ja ka nende raadiolevi kvaliteeti. Võrdlusesse tulevad enamus populaarsete tootjate nagu Shure ja Sennheiser tooteid, kuid kõrvale katsetame ka vähemtuntud kaubamärkide raadiokanaleid nagu Mipro ja LD Systems. Osalejad on teretulnud võtma kaasa ka enda olemasolevaid raadiosüsteeme, et neid parimatega kõrvutada. Katsetame ka seda, kuidas erinevad antennid ja kaablid mõjutavad levi. Tutvustan ka mugavalt käepärast raadiolevi mõõteseadet RF Explorer, mida on soovi korral võimalik Sinusoid OÜ’lt ka soetada selleks, et omada pidevat ülevaadet vabade raadiosageduste üle erinevates kontserdipaikades.

Sinusoid OÜ on alustanud ka väga kvaliteetsete personaalsete (kõrva järgi valatavate) in-ear monitor klappide müüki Saksamaa firmalt Vision-Ears – http://vision-ears.de/english Kui paljude tootjate sääraseid klappe ei ole ostjal alati võimalik enne ostmist kuulata, siis Vision Ears on saatnud meile universaalsete otsikutega demo kõrvaklapid ja seda praktiliselt kõikidest oma mudelitest. Neid saab siis iga soovija enne ostu kuulata ja teha siis juba kindla peale õige valik. Seda kuulamist võimaldame esmakordselt teha just siinsamas – kõrvamonitoride õpitoas. Lisaks toob Robert Vaarmann Teile kuulamiseks erinevaid Shure universaalseid in-ear klappe ja ka Taavi Immato tuleb ning tutvustab kuulsa USA in-ear klappide tootja Ultimate Ears toodangut.

Ehk tulemas on igati oluline õpituba kõigile, kes kasutavad in-ear monitore, olenemata sellest, kas nad on muusikud või helitehnikud või lihtsalt soovivad endale parimaid võimalikke kõrvasiseseid klappe. Õpitoa toimumist toetab EFÜ, osalemistasu on 30 eurot. EFÜ liikmetele kehtib soodustus -30%! Osalemise soovist palun teada anda nagu ikka – aadressile kristo@sinusoid.ee

Kohtumiseni!

Läbiviijatest:
Kristo Kotkas – helitehnik ja pikaajaline in-ear monitore kasutav muusik, Vision-Ears, RF Explorer maaletooja esindaja
Taavi Immato – pikaajaline in-ear monitore kasutav muusik, Ultimate Ears maaletooja esindaja
Robert Vaarmann – Shure maaletooja esindaja

Õpituba Facebookis


Akadeemia

ÕPITOAD

Arhiiv