7 / Roland digimikserite õpituba
17.01.2017
Läbiviija: Heldar Selg ja Kaur Kenk

Alanud aasta esimest õpituba viivad läbi ühed oma ala parimad asjatundjad, Heldar Selg ja Kaur Kenk. Tutvustamisele tuleb üks edukamatest hiljuti turule tulnud helipultidest Roland M-5000. Seade on Eestis juba kasutuses firmas RGB ja Tallinna Tehnikaülikoolis ning võetakse kasutusse renoveeritud Ugala teatris. M-5000 on Rolandi esimene OHRCA-platformil (Open, High Resolution, Configurable Architecture) baseeruv konsool. M-5000 võimaldab luua konsooli struktuuri vastavalt vajadustele ning seda jooksvalt muuta. Õpitoas osalejad saavad hea ülevaate seadme eelistest teiste omataoliste ees ning ka aparaadi kasutamise baasteadmised. Õpitoas osalemine on tasuta, kuna firma RGB kannab kõik kulud! Siiski tuleb osalemiseks saata email aadressile kristo@sinusoid.ee, sest kohtade arv on piiratud.

Läbiviijatest:

Heldar Selg on RGB-s töötav ja bändide poolt hinnatud helirežissöör, kellel on kümneaastane kogemus väga erinevate artistide ja sündmuste miksimisega nii FOH-is kui ka monitorpuldis.

Kaur Kenk töötab firmas msonic ning müüb stuudio- ja heliseadmeid. Ta on artist Maarja Nuudi helikunstnik ning Eesti üks andekamaid noore põlvkonna helivaldkonna spetsialiste.

https://www.facebook.com/events/686437584871937/


Akadeemia

ÕPITOAD

Arhiiv